פרסום שאלות טכניות ב-Stack Exchange

קל לארגן דפים בעזרת אוספים אפשר לשמור ולסווג תוכן על סמך ההעדפות שלך.

יודעים מה אתם רוצים לעשות, אבל לא איך עושים את זה? נסו לפרסם שאלה באחד מהאתרים של Stack Exchange. אם יש לכם שאלות טכניות ספציפיות, כמו "למה הקוד הזה לא עובד" או "איך מתקינים את Hadoop ב-Compute Engine", יכול להיות שכבר שאלו אותן. נסו לחפש תשובות באמצעות התגים הרלוונטיים באתרי Stack Exchange.

‏Stack Exchange הוא הבית לקהילה גדולה של אנשי מקצוע כמוכם. מה שמניע אותם הוא הרצון לשמור על המוניטין של Stack Exchange, וסביר שהם יוכלו לענות על רוב השאלות שלכם. וכמובן, גם המהנדסים שלנו ישמחו לעזור ולענות.

באיזה אתר כדאי לפרסם את השאלה? זו שאלה טובה. לקהילת Stack Exchange יש הרבה אתרים. אנחנו לא יכולים להגיד לכם איפה בדיוק כדאי לפרסם, אבל כן יכולים להגיד איפה אנחנו היינו מנסים.

  • ‏Stack Overflow: לשאלות שקשורות לתכנות ופיתוח. זו קהילה גדולה מאוד ולכן גם מקום טוב לשאול בו שאלות על הרבה מוצרים.
  • ‏Server Fault: כל מה שקשור לניהול מערכות ורשתות. אם השאלה שלכם לא קשורה לכתיבת קוד חדש אלא למשהו שאתם מנסים לעשות, זה המקום בשבילכם. הוא גם המקום לפרסם בו שאלות בקשר לרוב מוצרי Compute ו-Networking.

רוצים טיפים לניסוח השאלה? קראו את המאמר איך שואלים שאלה טובה? ב-Stack Exchange.

איפה כדאי לפרסם שאלות (לפי מוצר)

‏Google Cloud ב-Server Fault תג ב-Server Fault שאלות חדשות
‏Google Cloud ‎google-cloud-platform פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-platform
‏App Engine ‎google-app-engine פרסום שאלה חדשה
בנושא google-app-engine
‏Compute Engine ‎google-compute-engine פרסום שאלה חדשה
בנושא google-compute-engine
‏Kubernetes ‎kubernetes פרסום שאלה חדשה
בנושא kubernetes
מוצרי Compute ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏App Engine ‎google-app-engine פרסום שאלה חדשה
בנושא google-app-engine
סביבה גמישה ב-App Engine ‎app-engine-flexible פרסום שאלה חדשה
בנושא app-engine-flexible
‏Cloud Functions ‎google-cloud-functions פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-functions
‏Cloud Run ‎google-cloud-run פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-run
‏Compute Engine ‎google-compute-engine פרסום שאלה חדשה
בנושא google-compute-engine
‏Container-Optimized OS ‎google-container-os פרסום שאלה חדשה
בנושא google-container-os
‏Kubernetes ‎kubernetes פרסום שאלה חדשה
בנושא kubernetes
‏Google Kubernetes Engine ‎google-kubernetes-engine פרסום שאלה חדשה
בנושא google-kubernetes-engine
‏GKE Networking ‎gke-networking פרסום שאלה חדשה
בנושא gke-networking
מוצרי אחסון ומסדי נתונים ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏Cloud Storage ‎google-cloud-storage פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-storage
‏gsutil ‎gsutil פרסום שאלה חדשה
בנושא gsutil
‏Cloud SQL ‎google-cloud-sql פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-sql
‏Cloud Bigtable ‎google-cloud-bigtable פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-bigtable
‏Filestore ‎google-cloud-filestore פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-filestore
‏Memorystore ‎google-cloud-memorystore פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-memorystore
‏Datastore ‎google-cloud-datastore פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-datastore
‏Persistent Disk ‎google-cloud-persistent-disk פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-persistent-disk
‏Datastream ‎google-datastream פרסום שאלה חדשה
בנושא google-datastream
מוצרי Networking ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏Cloud CDN ‎google-cloud-cdn פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-cdn
‏Google Cloud Armor ‎google-cloud-armor פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-armor
‏Cloud DNS ‎google-cloud-dns פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-dns
‏Cloud Router ‎google-cloud-router פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-router
‏Cloud Interconnect ‎google-cloud-interconnect פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-interconnect
איזון עומסים ב-HTTP(S) ‎google-cloud-http-load-balancer פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-http-load-balancer
איזון עומסים בשרתי TCP Proxy ‎google-cloud-tcp-proxy פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-tcp-proxy
איזון עומסים ברשת ‎google-cloud-network-load-balancer פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-network-load-balancer
איזון עומסים ב-TCP/UDP פנימיים ‎google-cloud-internal-load-balancer פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-internal-load-balancer
‏Cloud VPN ‎google-cloud-vpn פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-vpn
מוצרי Big Data ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏BigQuery ‎google-bigquery פרסום שאלה חדשה
בנושא google-bigquery
‏Cloud Composer ‎google-cloud-composer פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-composer
‏Dataflow ‎google-cloud-dataflow פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-dataflow
‏Dataproc ‎google-cloud-dataproc פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-dataproc
‏Datalab ‎google-cloud-datalab פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-datalab
‏Pub/Sub ‎google-cloud-pubsub פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-pubsub
‏Hadoop ב-Google Cloud ‎google-hadoop פרסום שאלה חדשה
בנושא google-hadoop
מוצרי AI ולמידת מכונה ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏Dialogflow ‎dialogflow פרסום שאלה חדשה
בנושא dialogflow
‏AutoML ‎google-cloud-automl פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-automl
‏AI Platform ‎google-cloud-ml פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-ml
‏Cloud Natural Language API ‎google-cloud-nl פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-nl
המרת דיבור לטקסט (STT) ‎google-cloud-speech פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-speech
המרת טקסט לדיבור (TTS) ‎google-cloud-speech פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-speech
‏Cloud Translation ‎google-translate פרסום שאלה חדשה
בנושא google-translate
‏Cloud TPU ‎google-cloud-tpu פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-tpu
‏Cloud Vision ‎google-cloud-vision פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-vision
‏Video Intelligence API ‎video-intelligence-api פרסום שאלה חדשה
בנושא video-intelligence-api
מוצרים עם כלי ניהול ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
חבילת התפעול של Google Cloud ‎stackdriver פרסום שאלה חדשה
בנושא stackdriver
‏Cloud Monitoring ‎google-cloud-monitoring פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-monitoring
‏Cloud Logging ‎google-cloud-logging פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-logging
‏Cloud Trace ‎google-cloud-trace פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-trace

מוצרים עם כלים למפתחים ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏Google Cloud CLI ‎google-cloud-sdk פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-sdk
‏Cloud Source Repositories ‎google-cloud-source-repos פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-source-repos
‏Container Registry ‎google-container-registry פרסום שאלה חדשה
בנושא google-container-registry
‏Cloud Endpoints ‎google-cloud-endpoints פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-endpoints
‏Cloud Tasks ‎google-cloud-tasks פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-tasks
‏Cloud Scheduler ‎google-cloud-scheduler פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-scheduler
‏Cloud Code ל-IntelliJ ‎google-cloud-intellij פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-intellij
כלים ל-PowerShell ‎google-cloud-powershell פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-powershell
כלים ל-Visual Studio ‎google-cloud-visualstudio פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-visualstudio
‏Cloud Tools for Eclipse ‎google-cloud-eclipse פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-eclipse
מוצרי אבטחה וניהול זהויות ב-Stack Overflow תג ב-Stack Overflow שאלות חדשות
‏reCAPTCHA Enterprise ‎recaptcha פרסום שאלה חדשה
בנושא recaptcha
‏Web Risk ‎google-cloud-webrisk פרסום שאלה חדשה
בנושא google-cloud-webrisk